Penziony v Garderen

Ubytování v Garderen v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Garderen. Většina penzionů v Garderen se od hotelů v Garderen liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Garderen.
Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Genieten in Garderen 

Foto: Genieten in Garderen
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
90 %

Genieten in Garderen is situated in Garderen and offers barbecue facilities and a terrace. This holiday home also has free WiFi. The holiday home includes a kitchen with a dishwasher and an oven, as well as a coffee machine. A TV is available.


2. Veluwse Mus 

Foto: Veluwse Mus
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %


3. Veluwse Specht 

Foto: Veluwse Specht
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Boasting accommodation with a terrace, Veluwse Specht is set in Garderen. This property offers access to free WiFi. This holiday home comes with 3 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher and an oven. The holiday home offers a sauna.


4. Bok's Bungalowpark 

Foto: Bok's Bungalowpark
Pokojů: 8
Hodnocení hostů
84 %

Bok's Bungalowpark je parkový rezort situovaný v klidném lesním prostředí v přírodní oblasti Veluwe, jen 2 km od centra Garderenu. Nabízí malý supermarket, půjčovnu kol a herní místnost s kulečníkem. K dispozici je také bar s terasou.

Pokoje

Bungalov se 2 ložnicemi
osob46 - 75 EUR za noc
Bungalov (6 dospělých)
osob70 - 155 EUR za noc
Dům se 4 ložnicemi
osob0 - 0 EUR za noc

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: